Wszystko, co musisz wiedzieć o nawilżeniu

      No Comments on Wszystko, co musisz wiedzieć o nawilżeniu

Wszystko, co musisz wiedzieć o nawilżeniuJeśli kiedykolwiek waży godności nawilżenia skóry, nosić parę skórzanych butów w ciągu kilku miesięcy, nie ich, i zobacz, co się stanie. Z czasem pęknięcia, głębokie pęknięcia, i całkowite zużycie będą się starzeć nawet to trudne i opalona skóra okrągły. Twoja jest o wiele mniej elastyczna skóra potrzebuje regularnej ochrony i opieki, aby wyglądała na świeżą. “Najciekawsze w pielęgnacji skóry dla mężczyzn polega na tym, że dla znacznej poprawy często wymaga bardzo mało-mówi Kathleen M. Welsh, lekarz medycyny, dermatolog z San Francisco.  “Więc po prostu użyć czegoś innego, oprócz mydła na twarzy, lub nawilżać dwa razy dziennie, ma ogromne znaczenie.”Tutaj, szybkie i proste kroki, aby zrobić swoją skórę miękka i gładka —i najlepsze nawilżający produkty, aby utrzymać je w ten sposób.

Zacznij od czystego (ale nie zbyt czystej) powierzchni

Usuwanie powierzchni brudu i oleju jest pierwszym krokiem w zapewnieniu dowolnego kremu nawilżającego do penetracji na powierzchnię skóry. Oczyszczanie dwa razy dziennie, rano i wieczorem, to dobry pomysł – mówi dr Jarrod paul Frank, Manhattan-dermatolog. Ale nie dać się ponieść ciężkich zarośla więcej niż jeden-dwa razy w tygodniu. Oni tylko podrażniają skórę i stymulują produkcję oleju sprawdz taki oto kremik.

Dla dziennego use, bardziej łagodnego mydła znaczy że twojej skórze będzie potrzeba mniej moisturizer, w związku z tym, że ona nie będzie scrubbed podstawowych rop. “Mydła pasek skóry ropy naftowej, zamiast delikatnie usuwając brud, jak środków” – sugeruje dr Welsh. Spróbuj miękkie mycie twarzy, na przykład, ultra delikatny dzienny krem Neutrogena w zimne, suche miesiące i bardziej głęboki peeling, np. Nivea Men Original Moisturizing Face Wash w bardziej wilgotnym klimacie.

Poznaj swój typ skóry

Poznaj swój typ skóry“Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni powinni zachować swój tryb jak najprostsze”, sugeruje dr Frank. Ale nie jeden rozmiar dla wszystkich. Wiedzieć jak skóra, kotor ma pan będzie pierwszym krokiem w prowadzić taki tryb i twoje nawilżający potrzeby.

Jak można powiedzieć swój typ skóry? Wrażliwa skóra jest zaczerwieniona i łatwo rzuca się lub świeci się, gdy ty stosujesz najwięcej produktów. Dla innych typów, stan strefy T (czoło i bezpośrednią linię podbródka) pomoże ci określić, do której kategorii pasują. Na koniec dnia zbadać teren. Matowa powierzchnia oznacza suchą skórę, tłustą lub błyszcząca strefa przekłada się na tłuste, i jeśli twoja twarz jest po prostu lekko śliskiego, masz normalna lub mieszana skóra.

* Suche-użyj nawilżający krem i lekki balsam. Do momentu, gdy trądzik nie jest problemem, płyny na bazie oleju są dobrym wyborem, szczególnie w nocy.

* Maślany-unikaj ciężkich wzorów lub wzorów na bazie oleju. Zamiast tego należy użyć lub długotrwale nawilżający krem rano i lekkie serum w nocy.

* Normalny / kombinacja-trick w leczeniu tej zmiennej skóry tworzy równowagę. Cel dla produktu funduszy-wagi utrzymuje wilgoć ale nie dodaje olej do już błyszczącym obszarów.

* Wrażliwy-unikaj drażniących składników, takich jak alkohol, substancje zapachowe, barwniki i konserwanty (parabeny). Nawilżać dwa razy dziennie miękkimi środkami, specjalnie zaprojektowane dla wrażliwej skóry.

Ożyw go w nocy

Noc to czas potrzebny do aktualizacji umysłu i skóry. Dodawanie płynu przed snem tworzy bardziej miękkiej, wilgotnej i piękną skórę na następny dzień. Ja także pomaga zagęszczania w wilgoć i naprawia barierę ochronną skóry zainfekowanych suchym powietrzem i surowych cleansers. Pomyśl wcześniej i używaj produktów z docelowymi składników, które mogą pomóc spowolnić oznaki starzenia się.  “Przed snem większość mężczyzn mogą korzystać z balsam do pielęgnacji skóry z retinolem (witaminą A) lub innych właściwości odmładzające kremy lub сыворотками, takich jak alfa-hydroksylowe, kwas glikolowy lub peptydy odmładzające” – mówi dr Welsh.

Starajcie się przebywać w cieniu

Niezależnie od tego, jak skórę, niskie poziomy promieniowania UV oddziaływania krotnie w ciągu długich okresów czasu. “Główną przyczyną uszkodzenia skóry nie nosić ochrony przeciwsłonecznej” – mówi dr Joshua Zeichner, dyrektor kosmetycznych i badań klinicznych w Mt. Synaj Centrum Medyczne. Nie chowaj ochrony przeciwsłonecznej po zakończeniu lata. “Z mocą wsteczną 20/20, ale trzeba przewidywanie, aby chronić skórę przed promieniowaniem uv” – mówi. Pokonaj 2 cele z jednym produktem i poszukaj nawilżacz powietrza z wbudowanym filtrem przeciwsłonecznym SPF 30 lub wysoki.

Miej oko na twoich oczach

Miej oko na twoich oczachSkóra wokół oczu jest delikatna, bardzo delikatna i skłonna do zmarszczek. Powtarzające się działania, na przykład, mrużąc oczy, przecierając oczy i energicznie osuszyć twarz ręcznikiem przyjdzie do domu na grzędzie w kurze łapki. Zatrzymaj uszkodzenia i dodać krem pod oczy z kwasem hialuronowym lub witaminę E w tryb nocny. Kliknij na niego delikatnie palec serdeczny, a nie wcierając go palcem wskazującym. Kolagen-podnosi retinol również tymczasowo wypełnia crevices utrzymywać te peepers zobacz perky.

Zakrywa swoje ciało

Gorący prysznic, mydło, i suche powietrze może wpływać na swoim ciele—zwłaszcza kolana, łokcie i kończyn, więc stosować krem do ciała, aby uzupełnić wilgoć. Najlepszy czas na stosowanie balsamu, gdy twoja skóra jest w wilgotnym środowisku, mówi dr walijski. “Kiedy z dusza, twoja skóra jest w pełni nawilżona, więc chcesz zastosować balsam, aby uszczelnić tę wilgoć na skórze” – mówi. Nie zaniedbuj kolanami, łokciami, stopami i szczególnie rękami, dla których może być wymagany dodatkowy balsam, aby były miękkie i atrakcyjne dla partnera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *