Zasady dla szybkiego odchudzania

      No Comments on Zasady dla szybkiego odchudzania

Do osiągnięcia wysokiej energii produktów

Twój organizm potrzebuje paliwa do treningu, i źródło paliwa, żywności. Oto dlaczego niektórzy ludzie czują się bardziej głodni, gdy zaczynają pracować. Jeśli starasz się schudnąć, to może być nieprawdziwy—aż znajdziesz właściwą równowagę zdrowe, pożywne jedzenie.

Typowa amerykańska dieta załadowany, rafinowane lub proste węglowodany, takie jak biała mąka, ryż i makaron, ciastka, napoje gazowane i innych słodkich pokarmów i napojów. Te węglowodany, które nie mają błonnik, węglowodany złożone (pełnoziarniste, owoce i warzywa), które są metabolizowane szybko na twoje ciało. Tak, że aż można poczuć raring iść po ich wypiciu, że zastrzyk energii wkrótce nastąpi poważny spadek energii, co sprawia, że trudno, aby oddać wszystkie swoje siły podczas treningu.

 Ponadto, jeśli wiele produktów, które można jeść szybko metabolizowany, czujesz się głodny częściej, co może oznaczać więcej przekąski i zwiększa zużycie kalorii. Trzymać się od jedzenia z powrotem wszystkie spalonych kalorii, trzymać się diety, oparte na tych 6 nauka cennych składników.

Włókna

Jeść nie mniej niż 20 gramów błonnika dziennie pełnoziarniste, owoce i warzywa. Błonnik pomaga zachować uczucie sytości na dłużej—dużą zaletą, gdy starasz się schudnąć. Badanie przeprowadzone na uniwersytecie Brighama Younga studia na zdrowie i kondycję człowieka wykazały, że kobiety, które jadły znacznie więcej błonnika, obniżali ich ryzyko zyskiwać ciężar.

Każdy gram błonnika jadłam коррелируется z 1/2 funta mniej masy ciała. Naukowcy podejrzewają, że wysokie spożycie błonnika prowadzi do zmniejszenia całkowitej ilości kalorii w ciągu dłuższego czasu. (Oto jak dostać się więcej błonnika w diecie.)

Wapń

I Witamina D

Dążyć do trzech porcji wapnia i witaminy d. produkty bogate w dzień. Te składniki odżywcze często występują razem w produktach spożywczych, szczególnie mlecznych.

Możesz także chcieć rozważyć witaminy D suplementów. Najnowsze badania pokazują, że jest to odżywka może być czynnikiem w ochronie cię od wszystkiego, od chorób serca aż do utraty pamięci, a nawet bólu przewlekłego. Staje się coraz bardziej oczywiste, że potrzebujemy więcej niż aktualna zaleca się spożycie, zwłaszcza, gdy się starzejemy, bo starsze, skóra wytwarza mniej witaminy D (i okulary kremy hamują zdolność organizmu wykorzystać światło słoneczne, aby produkować tę witaminę). Dlatego czołowi eksperci naukowo-badawczych witaminy D teraz polecić codziennie oprócz 1000 IU witaminy D—widok z najbardziej łatwo jest wykorzystywany przez organizm.

Dzienne Zalecane Spożycie Wapnia

Mężczyzn i kobiet w wieku od 19-50: 1000 mg

Mężczyźni i kobiety w wieku 51+: 1200 miligramów

Dzienne Zalecane Spożycie Witaminy D

Mężczyzn i kobiet w wieku od 19-50: 200 IU

Mężczyźni i kobiety w wieku 51-70: 400 IU

Mężczyźni i kobiety w wieku 71+: 600 IU

Dobre tłuszcze

Zawierają jednonienasycone kwasy tłuszczowe i kwasy tłuszczowe omega-3, zawarte w olejach, orzechach, awokado, niektóre gatunki ryb—i tak, nawet czekoladę! Jedz 3-4 porcji dziennie.

Białka

Cel na trzy porcje chudego białka (na przykład, ryb, białego mięsa kurczaka i indyka, żeberka, polędwica, chude i polędwica wołowa) w dzień. Oprócz podstawowych składników odżywczych, białka pomaga zachować uczucie sytości na dłużej, co jest dużą zaletą, gdy starasz się schudnąć.

W małym badaniu z 2009 roku, Uczestnicy, którzy jedli więcej białka na śniadanie były bardziej pełne po tym (i wziął w mniej kalorii na obiad), niż ci, którzy jedli z niską zawartością białka śniadanie. (Pamiętaj, aby zdywersyfikować źródła białka i zawierają fabryka też. Oto dlaczego).

Wody

Badania z uniwersytetu Stanforda naukowo-badawczego centrum profilaktyki przypuszczać, że woda pomaga promować utrata masy ciała na dwa sposoby. Po pierwsze, pić więcej wody—nie mniej niż 4 filiżanek dziennie wiązało się z 5-килограммовую utratę masy ciała w ciągu roku. Według naukowców, to ilości wody zwiększa ilość energii lub kalorii organizm spala.

Po drugie, podstawiając wody słodkie napoje—napoje gazowane, napoje sportowe, aromatyzowane napoje i słodzone mleko, kawa i herbata—w rezultacie jeszcze bardziej utrata masy ciała. Dokładna liczba funtów stracił zależało od tego, ile słodkich napojów wypite przez się w pierwszej kolejności, a ile zostało zastąpione wodą.

Zielona Herbata

Łyk, co najmniej 3 filiżanki zielonej herbaty każdego dnia. Katechiny, przeciwutleniacze zawarte w dużych ilościach w zielonej herbacie, jak wykazano, aby być przydatne w stymulowaniu utraty wagi, zwłaszcza tłuszczu z brzucha. Jeśli kofeina powoduje niepokój, kawa bez kofeiny-jest to opcja. Niektóre procesy, jednak, może zmniejszyć zawartość przeciwutleniaczy, tak że użytkownik może chcieć, aby mieć dodatkową filiżankę lub dwie.

Jeśli lubisz owoce cytrusowe, to wiadomość jest coraz lepiej. Zastępując niektóre z parzenia herbaty woda z sokiem z owoców cytrusowych, na przykład, cytryny, limonki, pomarańczy lub grejpfrutów, pozwala na swoje ciało, aby używać więcej katechiny do herbaty. Można pić zieloną herbatę, świeżo parzoną do rozgrzewającej gorącego napoju, lub schłodzić go po ugotowaniu na orzeźwiającego zimnego napoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *